KURUMSAL

Daha temiz ve sağlıklı bir dünya...

MURAT ALTUBEK tarafından 1999 yılında İstanbul merkezli olarak Denizgrup Kimya Plastik ve Ambalaj San ve Ticaret Ltd. Şti. ve Denizgrup Atık Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketlerini kurmuştur.

Denizgrup ailesi Tekirdağ’ın Ergene ilçesinde faaliyet gösteren Denizgrup ailesi olarak;
- Tehlikeli Atık Ara Depolama,
- Tehlikeli ve Tehlikesiz Atık Geri Kazanım (Çamur Kurutma),
- Tehlikeli Atık Geri Kazanım(Atık Solvent Geri Kazanımı) ,
- Evsel ve Endüstriyel Kaynaklı Atık Su Arıtımı, faaliyetleri kapsamında atık yönetimi sektöründe yer almaktayız.

Geri kazanımın milli ekonomiye katkı olduğu gerçeğinin bilinciyle atıkların toplanması, taşınması ve depolanması konusunda, alanında uzman kadromuz ve tehlikeli atık taşıma lisanslı araç filomuz ile kaliteli lojistik hizmeti de sunuyoruz. Çevre mevzuatına uygun ilkemiz doğrultusunda tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getiriyor kalite yönetim sistemleri gereği belirlenen yönetim sistemlerine uyuyor ve süreklilik sağlıyoruz.

Denizgrup ailesi olarak yaşadığımız çevrenin korunması ve sürdürülebilir bir gelecek için Denizgrup farkındalığını yaşamaya sizleri davet ediyoruz.

Misyon
  • Çalışmalarımızda yenilikçi, etkileyici, dinamik ve deneyimli organizasyon ile atıkların yönetimi, geri kazanımı ve bertarafında etkin ve sürdürülebilir çözümler sunmaktır.
  • Çalışanlarımızın emellerini yerine getirebileceği, sürekli, kendi koşullarını iyileştiren, güvenli bir çalışma ortamı sağlamak.
  • Mükemmel iş kalitesine odaklanarak; sürdürülebilir ve karlı büyüme ortamı sağlamak.
  • Yeni proje ve yatırımlarda, üretim, kalite, çevre ve iş güvenliği bilinciyle çalışmaları yürütmek,
  • Çevre Kanunu ve Yönetmeliklerce belirlenmiş atık hiyerarşisi prensibine bağlı çalışmak,
  • Sürekli gelişme ve iyileştirme prensibini esas alarak, çevre ve atık sektörüne artı değer katmak.
Amacımız

Sanayicilerimize işletme aşamasında çevre ve atık yönetimi sektöründe en iyi hizmeti güncel mevzuatlar kapsamında verebilmektir.

Vizyon

Çevre sektöründe müşteri ve çalışanlarına en yüksek etik standartlarda hizmet sağlayan, mükemmel iş anlayışına odaklı olarak, çevrenin korunmasına ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.